مزوتراپی کف سر چیست؟

مزوتراپی کف سر چیست؟

مزوتراپی چیست؟

مزوتراپی کف سر چیست؟ مزوتراپی (به انگلیسیMesotherapy) عبارت است از وارد کردن گروهی از مواد فعال بیولوژیک با سوزن‌هایی بسیار ریز به داخل پوست. این مواد می‌توانند شامل انواع ویتامین، دارو (مانند ماینوکسیدیل) یا فاکتورهای رشد (مانند فاکتورهای رشد انسولینی) باشند. مزوتراپی نوعی روش درمانی تزریقی است که در تمام دنیا، کاربرد زیادی در درمان‌های زیبایی دارد. در واقع مزوتراپی استفاده از دوزهای کم دارو با تزریق‌های مکرر، در ناحیه مورد نظر از پوست است. مزوتراپی یک روش بدون درد و بدون نیاز به بی‌حسی است و با زندگی روزمره بیماران تداخلی ندارد. در این روش از سرسوزن‌هایی با قطر داخلی بسیار کم استفاده می‌شود. تولید این سرسوزن‌ها به دلیل دشواری‌های فراوان آن در نقاط بسیار محدودی از دنیا امکان‌پذیر است. در ایران یک شرکت موفق به تولید این سرسوزن‌ها تا گیج ۳۲ شده است. روش مزوتراپی بدون درد است و برای رویش مجدد مو تقویت مو و کاهش اثر دی هیدروتستسترون مورد استفاده قرار میگیرد.

 

آموزش مزوتراپی پوست و مو

علاقه مندان به یادگیری مهارت مزوتراپی پوست و مو می توانند تمامی مراحل و نکات این رشته را در آموزشگاه چهره پردازان زیر نظر خانم مهناز قهرمانی مدرس بین المللی و دانشگاه آموزش ببینند.

 

سرفصل های آموزشی:

۱- شناخت آناتومی پوست و مو

۲- شناخت مشکلات و بیماری‌ها

۳- روش‌های درمان

۴- شناخت انواع کوکتل‌ها و مواد

۵- آشنایی با ابزارهای مورد استفاده

۶- و ….

 

آموزشگاه چهره پردازان خدمات کامل مزوتراپی پوست و مو را نیز به بهترین صورت به شما ارائه می دهد.

برای استفاده از خدمات و آموزش ها تماس بگیرید.

۰۹۱۹۲۶۱۵۴۳۸

۰۹۱۹۲۶۱۵۴۳۹

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

مهناز قهرمانی زاده
مهناز قهرمانی زاده
آموزشگاه چهره پردازان از سراسر کشور هنرجو می پذیرد. آموزش خود را با تماس با شماره های زیر به همراه مشاوره رایگان شروع کنید. عضو بهترین آموزشگاه آرایشگری در کرج شوید و از تخفیفات ویژه ی ما برخوردار شوید. 09192615438 09192615439 آدرس: کرج، مهرشهر، بلوار ارم، طبقه فوقانی بانک قوامین، کوچه شبنم یکم، ساختمان نیکو، واحد ۱۱، آموزشگاه چهره پردازان نوین

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *